+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Інтенсивний курс «Лапароскопічна герніологія»

19 по 21 вересня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України.

Куратор курса:  Литвиненко Олександр Миколайович - доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, лектор: Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТAPP і ТЕР методиками, лапароскопічну герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота.

В програму включено відвідування всіх операційних НІХТ Шалімова О.О.

В експериментальному відділі НІХТ ім. О.О. Шалімова учасники курсу відпрацювали методики лапароскопічної герніопластики: TAPP, TEP, іPOM, фундоплікація. В ході відпрацювання практичних навичок курсанти мали можливість спробувати в живу установку різних сітчастих протезів і фіксацію сітки герніостеплером.

Щиро дякуємо куратору та лекторам семінару-практикуму О.М. Литвиненко, І.І. Лукечі, за проведення  насиченого і продуктивного курсу.

Сподіваємося, що нові знання і досвід, отримані під час занять в CSI, будуть успішно реалізовані на практиці. Бажаємо всім успіхів!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!