+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
БАЗОВИЙ ПРАКТИЧНИЙ КУРС З ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ

З 12 по 16 вересня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив базовий практичний курс з лапароскопічної хірургії малого тазу англійською мовою для групи клінічних ординаторів з Кенії та Нігерії. Куратор курсу - Потапов Олексій Андрійович, співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупіка, член Європейської асоціації гастроінтестінальної хірургії (EDS).

У теоретичній програмі курсу розглядалися базові принципи лапароскопії, обладнання операційної, базові лапароскопічні операції в гінекології, особливості формування пневмоперитонеуму, види хірургічних енергій та їх вплив на біологічні тканини, гемостаз у лапароскопії, види базових лапароскопічних операцій при патології органів малого тазу.

На заняттях розбирались окремі кейси пацієнтів, проводились відео сесії, обговорювались тактика й методи хірургічного лікування захворювань органів малого тазу.

Велику увагу було приділено практичним заняттям за спеціальною методикою на тренажерах-симуляторах.

Для курсантів була організована трансляція «живої» хірургії від Ігоря Павловича Нігуци, завідуючого Відділенням інвазивної гінекології МКЛ № 1 м. Одеси, який продемонстрував високий рівень хірургічної майстерності та відповів на запитання курсантів.

Під час vet lab практики на лабораторної свині учасники курсу відпрацьовували навички формування пневмоперитонеуму і розташування троакарів, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, формування інтра та екстра-корпоральних швів, нефректомію і виконували операції на придатках матки (сальпінгоектомію, оваріодрілінг) з використанням різних видів хірургічних енергій.

По закінченні курсу його учасники отримали Сертифікати Центру.

 

Центр Хірургічних Інновацій дякує кураторові курсу Олексію Андрійовичу Потапову за активну і професійну участь у роботі курсу.

Бажаємо всім його учасникам успіхів у роботі та втіленні намічених планів!

 

З проведенням першого курсу з лапароскопічної хірургії англійською мовою Центр Хірургічних Інновацій відкриває нові горизонти розвитку та партнерства. 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!