+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
НАУКОВА-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕДМОМЕТРІОЗ – ЗАГАДКА 21-го СТОЛІТТЯ»

8 - 9 квітня 2016 року в Одесі, у готелі «Гранд Марін», відбулась щорічна науково-практична конференція «Ендометріоз – загадка 21-го століття».

Провідні фахівці в галузі гінекології, ендоскопії та репродуктології з усіх куточків України зібралися в Одесі обговорити найбільш важливі аспекти сучасних методів дослідження та хірургічного лікування цього складного захворювання. Формат «живої хірургії» сприяв створенню на конференції  атмосфери високопрофесійної, продуктивної дискусії.

Авторитетні європейські фахівці приїхали підтримати своїх українських колег. З доповіддю «Стратегії довготривалої терапії для попередження рекуренсу ендометріозу» виступив керівник Клініки акушерства та гінекології  Бернського університету (Швейцарія) професор Мікаель Мюллер. Про власний досвід малоінвазивного лікування ендометріом яєчників у пацієнток з ЕКЗ доповів головний консультант Відділення акушерства та гінекології Університету медицини і фармакології “Carol Davila” (Румунія), професор Ніколай Сучу. Особливості та складнощі у лікуванні ректо-вагінального ендометріозу освітив завідуючий кафедри гінекології, ендоскопії та онко- гінекології Лодзинського медичного університету (Польща), професор Анджей Маліновський.

Протягом конференції велися он-лайн трансляції складних операцій на ендометріоз. Керував операціями завідувач кафедри акушерства та гінекології Одеського медичного національного університету, справжній майстер, лікар-хірург  від бога – професор Ігор Зиновійович Гладчук.

Виступи українських фахівців на конференції виявились дуже яскравими. Відомі одеські лікарі професор Н. Н. Рожковська, професор В.Г. Марічереда та доцент В. Л. Кожаков акцентували увагу аудиторії на методах хірургічного лікування глибокого інфільтративного ендометріозу.

Фахівці в галузі гінекології професор О. О. Процепко (Вінниця), доцент О. В. Лукьянчук (Одеса), д.м.н. К.В. Чайка (Київ) та І.П. Нігуца (Одеса) доповіли про позитивний досвід провідних українських клінік у лікуванні ендометріозу.

В доповіді к.м.н. О.О. Стаховського (Київ) була розглянута проблема ятрогенних ушкоджень сечових шляхів при лапароскопічному втручанні.   

Професор М. А. Каштальян (Одеса) зосередився на питанні лапароскопічної сегментарної резекції кишківника.

Доповідь к.м.н. С.В. Байдо (Київ) була присвячена питанню реконструктивно-хірургічного втручання при глибокому інфільтративному ендометріозі.

Фахівці-репродуктологи професор В. Г. Дубініна та к.м.н Д.А. Кошик (Одеса) приділили увагу проблемі лікування ендометріозу задля збереження репродуктивної функції у жінок.

Президент Української асоціації репродуктивної медицини, професор О.М. Юзько (Чернівці)  наголосив на необхідності дотримання Протоколів обстеження хворих на ендометріоз як стандартів лікування. Питання клінічних Протоколів ведення ендометріозу підіймала також член - кореспондент АМНУ, професор Т.Ф. Татарчук (Київ).

Київські фахівці професор Т.М. Козаренко та Е. В. Капустін  розповіли про сучасні методи  МРТ та ДРТ досліджень для диференціації ендометріозу. Доповідь професора Козаренко викликала жваву дискусію аудиторії.

Академік УАН, віце-президент Асоціації акушерів-гінекологів України, професор Олександр Олексійович Зелінський (Одеса) гідно представив старше покоління вітчизняних гінекологів доповіддю «Особливості ведення вагітності та пологів у жінок з аденоміозом».

Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку всім учасникам конференції, а також Асоціації акушерів-гінекологів України, кафедрі акушерства та гінекології № 1 Одеського національного університету під керівництвом І.З. Гладчука, головним спонсорам конференції компанії Bayer Health Care і BOWA -electronic GmbH & Co. , партнерам    Юрія Фарм, Ренесанс Медикал,  Ледімед, Profarma, Калина, Abbott, AstraZeneka,  Прайммед та Covidien за активне сприяння успішному проведенню конференції.

До зустрічі наступного року! 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!