+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

З 26 по 30 вересня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратори курсу - к.мед.н. Калашніков О.О. (Відділ хірургії шлунково-кишкового тракту НІХТ ім. О.О.Шалімова) і Потапов О.А. (Кафедра хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П. Л. Шупіка).

На курсі були  присутні лікарі-хірурги, а також дитячі хірурги з Києва та Київської області.

Насичена програма курсу містила щоденні заняття на тренажерах за спеціальною методикою, тематичні лекції, обговорення кейсів пацієнтів і відео-сесії, відвідування операційних Інституту, самостійне виконання оперативних втручань на лабораторної свині в ході «Vet Lab».

Викладачі CSI провели тематичні лекції стосовно видів  хірургічних енергій, основ лапароскопічної техніки, профілактики ятрогенних ушкоджень жовчних проток і судин при виконанні відкритої і лапароскопічної холецистектомії, лапароскопічного лікування гриж передньої черевної стінки і гриж ПОД, особливостей лапароскопії в баріатрії і лікування метаболічних порушень, особливостей лапароскопічної апендектомії, перспективних напрямків розвитку мініінвазивних технологій, формування пневмоперитоніуму і особливостей різних видів лапароскопічного доступу.

 На лапароскопічних тренажерах курсанти вдосконалювали свою професійну майстерність, відпрацьовуючи навички диссекції, лігування, шиття та формування вузлів.

Під час «Vet Lab» курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики, задіяти в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання.

Під керівництвом куратора курсу хірурги  здійснили низку оперативних лапароскопічних втручань, таких, як холецистектомія, виділення ніжок діафрагми, нефректомія, засвоїли принципи кишкового шву, ендоскопічний гемостаз.

Дякуємо  фахівцям НІХТ ім. О.О. Шалімова  Шкарбану В.П., Перехрестенко О.В., Косюхно С.В. і Плегуці О.І. за допомогу в проведенні курсу і  практично-орієнтовані лекції.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!