+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ» ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ

З 25 по 29 квітня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу». Куратор курсу - к.мед.н., акушер-гінеколог вищої категорії Петренко Тетяна Геннадіївна.
На курсі були присутні хірурги-гінекологи з Києва, Одеси, Дніпропетровська та Калуша.
Теоретичну програму курсу склали наступні теми: основи лапароскопічної техніки, безпечна лапароскопія, пухлинні процеси малого тазу, види і методи лікування генітального ендометріозу, «гострий живіт» в гінекології, новітня методика лікування міом ультразвуком. Окрема лекція була присвячена видам хірургічних енергій, їх впливу на біологічні тканини, а також гемостазу в лапароскопічній хірургії.
Кожного дня курсанти відпрацьовували навички диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів на лапароскопічних тренажерах.
У перервах розбиралися складні кейси пацієнтів, обговорювалися тактика і методи лікування захворювань.
До програми курсу було включено «майстер-клас». Оперував провідний хірург Олександрівської клінічної лікарні м.Києва, к.мед.н. Бринь Володимир Миронович.
Спеціально для курсантів була організована трансляція «живої хірургії» від Ігоря Павловича Нігуци, завідувача відділенням інвазивної гінекології МКЛ № 1 м. Одеси, який продемонстрував високий рівень хірургічної майстерності.
Під час VET LAB заняття учасники курсу практикували введення голки Вереша та створення пневмоперитонеуму, розстановку троакаров і заведення оптики та інструментів, а також провели ендоскопічну двосторонню нефректомію і сальпінгектомію з використанням електрохірургічного обладнання провідних світових виробників.
Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові та лекторам за проведення цікавого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!
Будемо раді бачити вас на наших нових заходах!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!