+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ТРИДЕННИЙ СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ»

З 20 по 22 квітня 2016 р. в Центрі Хірургічних Інновацій проходив курс «Лапароскопічна герніологія», на якому були присутні хірурги з Одеси, Києва, Харкова і Хмельницького.

Передовим досвідом з колегами ділилися провідні співробітники Відділення хірургії шлунково-кишкового тракту НІХТ ім. О.О. Шалімова: к.мед.н. С.В. Косюхно, к.мед.н. О.О.Калашніков, к.мед.н. О.В. Перехрестенко.

У програмі курсу розглядалися лапароскопічні методики лікування пахових гриж, ТАРР і ТЕР методики, особливості лапароскопічної герніопластики при післяопераційних і пупкових грижах живота.

Необхідні  навички курсанти відпрацьовували на лапароскопічних тренажерах - симуляторах.

Представник компанії Covidien ознайомив курсантів з продукцією для виконання герніопластики.

В експериментальному відділі НІХТ ім. О.О. Шалімова хірурги відпрацювали такі методики лапароскопічної герніопластики як ТАPP, ТЕP, іPOM, фундоплікація. Також курсанти практикувалися в установці різних сітчастих протезів і їх фіксації герніостеплерамі.

Центр Хірургічних Інновацій дякує компаніям Bowa і Covidien за технічну підтримку, а також педагогам курсу О.О. Калашникову, С.В. Косюхно, О.В. Перехрестенку, О.І. Плегуці за проведення цікавого і насиченого курсу.

Бажаємо вам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!