+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ “ЛАПАРОСКОПІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ОЖИРІННЯ ТА МЕТАБОЛІЧІЧНИХ ПОРУШЕНЬ”

З 2 по 4 листопада 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив перший в Україні семінар-практикум «Лапароскопічне лікування ожиріння і метаболічних порушень». На заняттях були присутні колеги з різних регіонів України.

Насичена програма курсу передбачала щоденні заняття на тренажерах, відвідування операційних НІХТ ім. О.О. Шалімова, вивчення основних принципів лапароскопії в баріатричної хірургії, ознайомлення з лапароскопічнними методиками баріатричних операцій, відпрацювання базових навичок баріатричних операцій за модульними стандартами навчання згідно з рекомендаціями Американської і Європейської асоціацій ендоскопічних хірургів.

Викладачі CSI прочитали ряд лекцій. Вітальне слово і побажання плідної роботи прозвучали від директора НІХТ ім. О.О. Шалімова, професора Усенка О.Ю. Лекції на тему: «Ожиріння - неінфекційна пандемія ХХІ століття» - професор Тодуров І.М., «Історія розвитку баріатричної хірургії», «Ускладнення в баріатричнній хірургії», - науковий співробітник, к.мед.н. Калашников О.О., «Лапароскопічне шунтування шлунка» - старший науковий співробітник, к.мед.н. Косюхно С.В., «Біліопанкреатичне шунтування в лікуванні хворих з ожирінням» - старший науковий співробітник, к.мед.н. Перехрестенко О.В., «Рукавна резекція шлунка» - Плегуца О.І., «Можливості ендоскопії в баріатричнній  хірургії» - науковий співробітник, к.мед.н. Терешкевич І.С., а також «Анестезіологічне забезпечення в баріатричній хірургії» - науковий співробітник Винниченко О.В. і багато іншої корисної інформації представили кращі фахівці НІХТ ім. О.О.Шалімова.

В операційній «VET LABa» колеги мали можливість застосувати і відпрацювати лапароскопічні техніки і методики, порівняти в роботі високочастотні, плазмові, ультразвукові та легуючі енергетичні сучасні платформи, а також зшиваючі апарати провідних світових виробників хірургічного обладнання.

Під керівництвом кураторів успішно здійснили ряд лапароскопічних баріатричних втручань: диссекція тканин за допомогою ножиць і активних хірургічних інструментів, удосконалення навичок, виконання інтракорпоральних і екстракорпоральних швів, накладання швів лапароскопічними інструментами за різними методиками, в тому числі накладення механічного шва з його перитонізацією різними способами, рукавна резекція шлунка, гастрошунтування, накладення міжкишкового анастомозу.

 

 

Будемо раді бачити вас на наших нових курсах!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!