+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ" (БАЗОВИЙ РІВЕНЬ)

З 17 по 21 травня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного вдосконалення для лікарів-урологів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології». Куратор курсу - к.м.н. Стаховський О.Е., науковий співробітник Відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту Раку.

На курсі були присутні хірурги з різних регіонів України.

Курсантам була надана  ​​велика лекційна програма за наступними темами:  основи лапароскопічної техніки, види хірургічних енергій, основи лапароскопії в урології, відео-ресурси в лапароскопічній урології, ускладнення у лапароскопічній урології.

Заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою на основі європейських рекомендацій щодо навчання базовій лапароскопії для урологів.

Один із днів програми курсу був присвячений відвідуванню лікарями Національного інституту Раку та асистуванню кураторові курсу в операційній.

Під час «вет лаб» практики курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики на свинях, випробувати в роботі високочастотні, плазмові та ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно відпрацювали основні навички лапароскопічної урології, виділення нирки, виявлення, диссекція і кліпування судин, виконання нефректомії, накладення інтракорпорального шву, зупинка кровотечі з травмованих суміжних органів.

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Команда CSI вітає лікарів з успішним закінченням курсу і бажає нових успіхів!

Чекаємо вас на наших нових курсах для урологів.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!