+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ»

З 14 по 18 березня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу». Куратор курсу - к.мед.н., доцент, акушер-гінеколог вищої категорії Вітюк Алла Дмитрівна (НМАПО імені П.Л. Шупіка).

На курсі були присутні хірурги-гінекологи з різних регіонів України.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: основи лапароскопічної техніки, безпечна лапароскопія, пухлинні процеси малого тазу, ургентна гінекологія, а також види і методи лікування генітального ендометріозу. Спеціальна лекція була присвячена видам хірургічних енергій та їх впливу на біологічні тканини, методам розтину і диссекції, а також питанню гемостазу в лапароскопічної хірургії.

К.мед.н. Карачарова І.Ю. (Інститут ядерної медицини, м. Київ), ознайомила курсантів з новітніми методами лікування міом матки.

На лапароскопічних тренажерах курсанти вдосконалювали навички лапароскопії, відпрацьовуючи техніку диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів.

У перервах розбиралися кейси пацієнтів, обговорювалися тактика і методи лікування захворювань, аналізувалися відео хірургічних втручань.

До програми курсу був включений «майстер-клас». Оперував провідний хірург Олександрівської клінічної лікарні м. Києва,  к.мед.н. Володимир Миронович Бринь

Під час VET LAB заняття учасники курсу практикували введення голки Вереша та створення пневмоперитонеуму, заведення троакарів і оптики з інструментами. Також лікарі провели операцію двосторонньої нефректомії, в ході якої були задіяні основні принципи ендоскопічної операції з використанням екстра - та інтракорпоральних вузлів.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові та лекторам за проведення насиченого і цікавого курсу і бажає всім учасникам успіхів у подальшій роботі!

Чекаємо вас на наших нових заходах!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!