+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ»

З 13 по 17 червня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу». Куратор курсу - к.мед.н., доцент, акушер-гінеколог вищої категорії Вітюк Алла Дмитрівна.

На курсі були присутні хірурги-гінекологи з різних регіонів України.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: основи лапароскопічної техніки, безпечна лапароскопія, пухлинні процеси малого тазу, види і методи лікування генітального ендометріозу, «гострий живіт» в гінекології, роль ендоскопії в діагностиці та лікуванні безпліддя, новітні методи лікування міом. Окрема лекція була присвячена видам хірургічних енергій, їх впливу на біологічні тканини, проблемі гемостазу в лапароскопічній хірургії.

Кожен день курсанти відпрацьовували навички диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів на лапароскопічних тренажерах.

У перервах розбиралися складні кейси пацієнтів, обговорювалися тактика і методи лікування різних захворювань.

До програми курсу було включено «майстер-клас» з проф. Ігорем Зіновійовичем Гладчуком.

Також для курсантів була організована трансляція «живої хірургії» від Ігоря Павловича Нігуци, завідувача відділенням інвазивної гінекології МКЛ № 1 м. Одеси, який продемонстрував високий рівень хірургічної майстерності.

Під час VET LAB заняття учасники курсу практикували введення голки Вереша та створення пневмоперитонеуму, заведення троакарів і оптики з інструментами, а також провели ендоскопічну двосторонню нефректомію і сальпінгектомію.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові та лекторам за проведення цікавого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!