+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Архів подій
VI науково-практична баріатрична конференція "Нові тренди в хірургічному лікуванні ожиріння і супутніх метаболічніх розладів"

 24-25  жовтня 2019р. відбулась вперше в Запоріжжі VI науково-практична баріатрична конференція на тему: ⠀"Нові тренди в хірургічному лікуванні ожиріння і супутніх метаболічніх розладів". Головним організатором якої виступив НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ім.О.О.ШАЛІМОВА  спільно з НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ, ДЗ “ЗАПОРІЗЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ МОЗ УКРАЇНИ”, АСОЦІАЦІЯ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ, АСОЦІАЦІЯ БАРІАТРИЧНЧХ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ та Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®».

Детальніше...

СУЧАСНІ АСПЕКТИ ОФІСНОЇ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ

15 листопада 2019 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок), спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®», під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирила Володимировича та Жихарскького Романа Володимировича  відбувся курс «Сучасні аспекти офісної гістерорезектоскопії», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування пацієнтів.

Детальніше...

ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЛІКУВАННІ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ

7-8 листопада 2019 р. в Університетській клініці № 1 в м. Одеса спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®», під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся курс  «Інноваційні підходи в лікуванні генітального пролапсу», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

Хірургічна ендоскопія в лікувальній практиці

7 по 8 листопада 2019 року в  Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®» пройшов курс "Хірургічна ендоскопія в лікувальній практиці", на якому були присутні лікарі-ендоскопісти з різних регіонів України.

Куратор курсу : к.м.н. Ткаченко Олег Борисович  та Мальков Володимир Олександрович (Університетська клініка СПбДУ,м. Санкт- Петербург)

Програма курсу включає лекції провідних експертів.

Детальніше...

СТАНДАРТИЗОВАНА ЛІМФОДИССЕКЦІЯ ПРИ КОЛОРЕКТАЛЬНОМУ РАКУ

4-6 листопада 2019 р. в Обласному центрі онкології м. Харкова спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®» під керівництвом кращих спеціалістів: генерального директора Скорого Дениса Ігоровича та хірурга-онколога Зелінського Артема Ігоровича пройшов  інтенсивний курс «Стандартизована лімфодиссекція при колоректальному раку», під час якого лікарі з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

Лапароскопічна герніологія

23 по 25 жовтня  2019 року в Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®"  спільно з Компанією Medtronic відбувся курс з лапароскопічної герніології.

Куратор курса:  Литвиненко Олександр Миколайович - доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, лектор: Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

Базові питання ІОНМ: теорія і практичні навички

15 по 16 жовтня  2019 року в Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"   відбувся курс Базові питання ІОНМ: теорія і практичні навички.

Куратори курсу :

Третьякова Альбіна Ігорівна, доктор медичних наук, завідувач відділення функціональної діагностики ДУ «Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМНУ

Курисько Кіра Сергіівна – нейрофізіолог в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ»

Детальніше...

ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ

2 по 4 жовтня 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс з лапароскопічної герніології.

Куратор курса:  Литвиненко Олександр Миколайович - доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, лектор: Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗА ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ

23 по 27 вересня  2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов курс «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

10-13 вересня пройшов  курс "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України спільно з Центром Хірургічних Інновацій.

Детальніше...

ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ

З 3 по 7 вересня 2019 року  в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології».

Куратор курсу – к.м.н. Стаховський О.Е., відділення пластичної і реконструктивної онкоурології Національного інститута раку.

Детальніше...

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ ХІРУРГІЧНИХ ВТРУЧАНЬ В ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ

4-6 вересня 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся семінар-практикум ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ ХІРУРГІЧНИХ ВТРУЧАНЬ В ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ.

Експертами курсу виступили провідні вчені країни, хірурги-практики кращої клініки країни - Національної дитячої спеціалізованої лікарні - ОХМАТДИТ. Такі як: Головний дитячий хірург Міністерства охорони здоров'я України, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця - Притула Василь Петрович та  дитячій хірург - Саєд Файзула Хуссейні.

Детальніше...

ТЕХНІКА ЛІМФОДІССЕКЦІЯ В ОНКОГІНЕКОЛОГІЇ

15-16 серпня 2019 спільно з Тренінг центром CSI в Університетській лікарні № 1 м Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гладчука відбувся курс "Техніка лімфодисекції в онкогінекології», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України взяли участь в консиліумі з приводу оперативного лікування декількох пацієнтів.

Детальніше...

«ЛАПАРОСКОПІЧНА РАДИКАЛЬНА ПРОСТАТЕКТОМІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ КЛІНІКИ МОНСУРІ» З ОЛЕКСАНДРОМ СТАХОВСЬКИМ (РІВЕНЬ ЕКСПЕРТ)

7-9 серпня 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся Семінар-практикум «Лапароскопічна радикальна простатектомія за методикою французької клініки Монсурі з Олександром Стаховським» (рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Детальніше...

«БАЗОВІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ» ДЛЯ ІНТЕРНІВ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

29 липня по 2 серпня 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив триденний семінар-практикум для інтернів і студентів старших курсів медичних вузів «Базові навички лапароскопічної хірургії».

Куратор курсу:  Міхальчевський Валентин Петрович - лікар-хірург, відділ хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

Детальніше...

ЛІМФОДИССЕКЦІЯ В ОНКОЛОГІЇ: РАК ШЛУНКА І КОЛОРЕКТАЛЬНИЙ РАК

17-19 липня 2019 р.  пройшов курс "Лімфодіссекція в онкології: рак шлунка і колоректальний рак" на базі Харківського онкологічного центру спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.

Детальніше...

ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОСКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

11-12 липня 2019 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок) під керівництвом  експерта курсу: проф. Чайки Кирилла Володимировича та Жихарського Романа Володимировича  відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування пацієнтів.

Детальніше...

ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

24-26 червня 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов інтенсивний курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу: лікар-хірург- Литвин Олександр Іванович, відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

Практичні аспекти мініінвазивної хірургії у дітей

21 червня 2019 року кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно із Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та Center of Surgical Innovation за підтримки BOWA-electronic GmbH & Co. KG зробили безкоштовний досвідчений майстер-клас "Практичні аспекти мініінвазивної хірургії» у дітей для дитячих хірургів з усієї України.
Оперували: доктор Роман Сидорак (Каліфорнія, США), к.м.н.Кузик Андрій.
Не могла обминути увагою майстер-клас доктора Романа Сидорака з Каліфорнії (США) для наших дитячих хірургів.Другий день поспіль у ЗУСДМЦ американсько-українською

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ»

6-7 червня 2019 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок) під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирилла Володимировича та Жихарскького Романа Володимировича  відбувся інтенсивний курс «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування пацієнтів.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ОСНОВИ ЛАПАРОСКОПІЇ В ОНКОГІНЕКОЛОГІЇ»

22-25 травня пройшов семінар-практикум «Основи лапароскопії в онкогінекології» на базі Київського міського клінічного онкологічного центру спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги-гінекологи з різних регіонів України.

Детальніше...

Майстер- клас «Хірургічні аспекти офісної гістерорезектоскопії»

14 черня  2019 р. Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, (4-й пологовий будинок) під керівництвом   найкращих фахівців таких як: лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор мед. наук, професор кафедри акушерства - Чайка Кирилло Володимирович та  лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії - Жихарський Роман Володимирович відбувся  майстер- клас «Хірургічні аспекти офісної гістерорезектоскопії», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів. Програма майстер-класу містила насичену програму, «живу хірургію», а також  доповід та заняття на спеціальних тренажерах.

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗА ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

27 по 31 травня 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНА ХІРУРГІЯ»

30 травня  по 1 червня 2019 у центі Хірургічних Інновацій відбувся курс «Малоінвазивної аноректальної хірургії». Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург –Грігор’ян Артем Іванович.

Детальніше...

ЩОРІЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

17-18.05.2019  в Одесі відбулася наша щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Експансивна хірургія в гінекології: рак, ендометріоз» за підтримки: Асоціації акушер-гінекологів України, Одеського  національного  медичного  університету, Асоціації лікарів акушерів-гінекологів України з мініінвазивними ендоскопічними та лазерними технологіями, Науково-дослідницького інституту трансляційної медицини

Детальніше...

МАЙСТЕР-КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОСКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

11-12 квітня 2019 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок) під керівництвом  експерта курсу: проф. Чайки Кирилла Володимировича та Жихарського Романа Володимировича  відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування пацієнтів.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

9-12 квітня пройшов Інтенсивний курс тематичного удосконалення "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. Шалімова НАМН України спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ХІРУРГІЧНА РЕЗЕКЦІЯ ПЕЧІНКИ» (ЕКСПЕРТ О.Г. КОТЕНКО)

27-29 березня 2019 року в Центрі хірургічних інновацій  відбувся оновлений триденний курс з хірургії печінки під керівництвом д.мед.н проф. Олег Котенко.

Курсанти відвідали спеціалізований цикл лекцій з тактики ведення хворих на хірургічну патологію печінки за сучасними доказовими стандартами підготований співробітниками відділу хірургії та трансплантації печінки та прочитаний к.мед.н. Федоров Денис.

Детальніше...

МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНАЯ ХІРУРГІЯ

З 28 по 30 березня 2019 року в центі Хірургічних Інновацій відбувся курс «Малоінвазивна аноректальна хірургія» на базі Клініки "Оберіг" та Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. Шалімова НАМН України. Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург –Григор’ян Артем Іванович.На курс зібралися лікарі-проктологи з різних регіонів України.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

19-22 березня пройшов Інтенсивний курс тематичного удосконалення "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. Шалімова НАМН України спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "РЕЗЕКЦІЙНА ХІРУРГІЯ ПЕЧІНКИ В ОНКОЛОГІЇ"

13-15 березня пройшов семінар-практикум "резекційну хірургія печінки в онкології" на базі Харківського онкологічного центру спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В КОЛОПРОКТОЛОГІЇ»

13 по 15 лютого 2019 р. в  Центрі Хірургічних Інновацій пройшов семінар - практикум «Малоінвазивні технології в колопроктології».

Куратор курсу: хірург-онколог, колопроктолог вищої категорії, асистент кафедри хірургії НМУ № 1 ім. О.О. Богомольця - Мірошниченко Євген Юрійович.

Програма курсу була насиченою. Фахівці з різних регіонів України зібралися, щоб розглянути найбільш важливі та перспективні питання малоінвазивних технологій в колопроктології з лідерами напряму в Україні.

Детальніше...

Семінар-практикум «Основи лапароскопії в онкогінекології»

20-23 лютого пройшов семінар-практикум «Основи лапароскопії в онкогінекології» на базі Київського міського клінічного онкологічного центру спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги-гінекологи з різних регіонів України.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "ЛІМФОДИССЕКЦІЯ В ОНКОЛОГІЇ: РАК ШЛУНКА І КОЛОРЕКТАЛЬНИЙ РАК"

20-22 лютого пройшов семінар-практикум "Лімфодіссекція в онкології: рак шлунка і колоректальний рак" на базі Харківського онкологічного центру спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ В ЛІКУВАННІ ПУХЛИН ПРЯМИЙ І ОБОДОВОЇ КИШКИ»

7- 8 лютого пройшов перший семінар з живою хірургією по лапароскопічним технологіям в лікуванні пухлин прямої та ободової кишки на базі Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру спільно з Центром Хірургічних Інновацій.

На курс зібралися лікарі-хірурги колопроктологи з різних регіонів України.

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗА ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 4 по 8 лютого 2019 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарскій Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

ТРИДЕННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

24-25 січня 2019 р. в Київському міському центры репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок) під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирилла Володимировича та Жихарскького Романа Володимировича  відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

15 по 18 січня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов інтенсивний курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу: лікар-хірург - Литвин Олександр Іванович, відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

Майстер- клас «Хірургічні аспекти офісної гістерорезектоскопії»

14 грудня  2018 р. Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, (4-й пологовий будинок) під керівництвом   найкращих фахівців таких як: лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор мед. наук, професор кафедри акушерства - Чайка Кирилло Володимирович та  лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії - Жихарський Роман Володимирович відбувся  майстер- клас «Хірургічні аспекти офісної гістерорезектоскопії», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗАСТОСУВАННЯ МІНІІНВАЗИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АБДОМІНАЛЬНІЙ ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ»

5-7 грудня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся семінар-практикум «Застосування мініінвазивних технологій в абдомінальній дитячій хірургії».

Детальніше...

Семінар-практикум "Актуальні питання урогінекології"

22-23 листопада 2018 р. Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, (4-й пологовий будинок) під керівництвом   найкращих фахівців таких як: лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор мед. наук, професор кафедри акушерства - Чайка Кирилло Володимирович та доктор мед. наук, професор, лікар уролог вищої категорії, онкоуролог - Серняк Юрій Петрович та лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії - Жихарський Роман Володимирович відбувся семінар "Актуальні питання урогінекології"

Детальніше...

Майстер-клас "Техніка лімфодисекції в онкогінекології"

05-06 листопада 2018 р. в Університетській лікарні № 1 м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас "Техніка лімфодисекції в онкогінекології», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

Семінар-практикум "Хірургічна ендоскопія в лікувальній практиці"

19 по 20 листопада 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов вперше в Україні  Семінар-практикум "Хірургічна ендоскопія в лікувальній практиці", на якому були присутні лікарі-ендоскопісти з різних регіонів України.

Куратор курсу : к.м.н. Ткаченко Олег Борисович  та Мальков Володимир Олександрович (Університетська клініка СПбДУ,м. Санкт- Петербург)

Детальніше...

Інтенсивний курей тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології»

7 по 9 листопада 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов Інтенсивний курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології».

 Куратор курсу - Серняк Юрій Петрович, доктор медичних наук, професор, лікар уролог вищої категорії, онкоуролог.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНА ХІРУРГІЯ»

18 по 20 жовтня 2018 у центі Хірургічних Інновацій відбувся курс «Малоінвазивна аноректальна хірургя».

Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург –Грігор’ян Артем Іванович.

Програма курсу була надзвичайно насиченою, включала живу хірургію, кейси пацієнтів і сучасні методи оперативного втручання, помилок в діагностиці, ускладнень в хірургічній практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, заняття на органокомлексах.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

16 по 19 жовтня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов інтенсивний курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу: лікар-хірург - Литвин Олександр Іванович, відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В КОЛОПРОКТОЛОГІЇ»

10 по 12 жовтня 2018 р. в  Центрі Хірургічних Інновацій пройшов семінар - практикум «Малоінвазивні технології в колопроктології».

Куратор курсу: хірург-онколог, колопроктолог вищої категорії, асистент кафедри хірургії НМУ № 1 ім. О.О. Богомольця - Мірошниченко Євген Юрійович.

Програма курсу була надзвичайно насиченою. Фахівці з різних регіонів України зібралися, щоб розглянути найбільш важливі та перспективні питання малоінвазивних технологій в колопроктології з лідерами напряму в Україні.

Детальніше...

Інтенсивний курс «Лапароскопічна герніологія»

19 по 21 вересня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України.

Куратор курса:  Литвиненко Олександр Миколайович - доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, лектор: Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТAPP і ТЕР методиками, лапароскопічну герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота.

Детальніше...

Семінар-Пратикум «Лапароскопічна міомектомія»

12-14 вересня 2018 у Київському міському центрі репродуктивної перинатальної медицини під керівництвом професора Чайки Кирила Володимировича та куратора курсу - Жіхарського Романа Володимировича відбувся семінар-практикум «Лапароскопічна міомєктомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України взяли участь в консиліумі з приводу оперативного лікування декількох пацієнтів.

Детальніше...

Інтенсивний курей тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології»

4 по 7 вересня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов Інтенсивний курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології».

 Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.

На курсі були присутні хірурги-урологи з різних регіонів України.

Детальніше...

ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ: ТРЕНАЖЕРИ ПЛЮС ВЕТ ЛАБ»

20-21 липня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов дводенний тренінг «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології: тренажери плюс вет-лаб.

Група практикуючих лікарів з різних регіонів України практикувала навички лапароскопії під керівництвом досвідченого фахівця, Кандидата медичних наук,  Лікаря-уролога I категорії.-онкоуролога - Сосніна Миколи Дмитровича.

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗА ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

9 по 13 липня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жіхарскій Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС «СТАНДАРТИЗОВАНА ЛІМФОДИСЕКЦІЯ ПРИ КОЛОРЕКТАЛЬНОМУ РАКУ»

21-22 червня відбувся інтенсивний курс «Стандартизована лімфодисекція при колоректальному раку».

Викладачі: провідні фахівці Харківського онкологічного диспансеру - Зелінський А.І., Скорий Д.І.

Детальніше...

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ. ОСНОВИ ПЛАСТИЧНОЇ ТА МІНІІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ У ДІТЕЙ»

29 червня 2018 року кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно із Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та Center of Surgical Innovation  провели на базі ЗУСДМЦ науково-практичну конференцію "Сучасні технології в дитячій хірургії. Основи пластичної та мініінвазивної хірургії".

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗАСТОСУВАННЯ МІНІІНВАЗИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АБДОМІНАЛЬНІЙ ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ»

25 по 27 липня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся семінар-практикум «Застосування мініінвазивних технологій в абдомінальній дитячій хірургії».

Експертами курсу виступили провідні вчені країни, хірурги-практики кращої клініки країни - Національної дитячої спеціалізованої лікарні - ОХМАТДИТ. Такі як: Головний дитячий хірург Міністерства охорони здоров'я України, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця - Притула Василь Петрович та  дитячій хірург - Саєд Файзула Хуссейні.

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

4 по 8 червня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу:  лікар-хірург - Литвин Олександр Іванович, відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

СЕМІНАР- ПРАКТИКУМ «ХІРУРГІЧНА РЕЗЕКЦІЯ ПЕЧІНКИ» (ЕКСПЕРТ О.Г. КОТЕНКО)

30 травня по 1 червня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся триденний семінар-практикум «Хірургічна резекція печінки» (експерт О.Г. Котенко)

Куратор курсу - Федоров Денис Олександрович, к.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Експерт курсу - Котенко Олег Геннадійович, д.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ КУРС "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ"

21 по 23 травня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України.

Передовим досвідом ділилися провідні фахівці НІХТ О.О. Шалімова: Литвиненко А.М.- доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні діагностичні та лікувальні підходи при ендометріозах»

18-19.05.2018 відбулася  ювілейна  V науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні діагностичні та лікувальні підходи при ендометріозах » у місті Одеса за підтримки Асоціації акушер-гінекологів України, Одеського  національного  медичного  університету, Асоціації лікарів акушерів-гінекологів України з мініінвазивними ендоскопічними та лазерними технологіями.

Детальніше...

Семінар-практикум «Виконання операцій на підшлунковій залозі»

26-27 квітня 2018 у Національному Інституті раку м.Києва під керівництвом д.м.н. Костянтина Володимировича Копчака відбувся Семінар-практикум «Виконання операцій на підшлунковій залозі», під час якого лікарі-хірурги з різних регіонів України взяли участь в консиліумі з приводу оперативного лікування декількох пацієнтів.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНАЯ ХІРУРГІЯ»

12 по 14 квітня 2018 вперше в Україні в центі Хірургічних Інновацій відбувся курс «Малоінвазивна аноректальна хірургія».

Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург -Григорьян Артем Іванович.

На курс зібрались лікарі-проктологи з різних регіонів України. Програма курсу була надзвичайно насиченою, включала живу хірургію, кейси пацієнтів сучасні методи оперативного втручання, помилок в діагностиці, ускладнень в хірургічній практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, заняття на органокомлексах.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ ПРАКТИЧНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «МАЛОІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ В ГІНЕКОЛОГІЇ»

16 по 20 квітня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Малоінвазивної хірургії і гінекології».

Куратор курсу Доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Українського державного інституту репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, акушер-гінеколог вищої категорії.

 На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України.

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

2 по 6 квітня 2018  року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії».

Куратор курсу: лікар-хірург - Литвин Олександр Іванович, відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

МАЙСТЕР-КЛАС "ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЛІКУВАННІ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ"

29-30 березня 2018 р. в Університетській клініці № 1 в м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Інноваційні підходи в лікуванні геніального пролапсу», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗАСТОСУВАННЯ МІНІІНВАЗИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АБДОМІНАЛЬНІЙ ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ»

21 по 23 березня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся семінар-практикум «Застосування мініінвазивних технологій в дитячій хірургії». На заняттях були присутні колеги з різних регіонів України.

Експертами курсу виступили провідні вчені країни, хірурги-практики з, по істині, кращої клініки країни - Національної дитячої спеціалізованої лікарні - ОХМАТДИТ. Такі як: Головний дитячий хірург Міністерства охорони здоров'я України, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця - Притула Василь Петрович та  дитячій хірург - Саєд Файзула Хуссейні.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В КОЛОПРОКТОЛОГІЇ»

14 березня по 16 березня 2018 р. в  Центрі Хірургічних Інновацій пройшов семінар - практикум «Малоінвазивні технології в колопроктології».

Куратор курсу: хірург-онколог, колопроктолог вищої категорії, асистент кафедри хірургії НМУ № 1 ім. О.О. Богомольця - Мірошниченко Євген Юрійович.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНА РАДИКАЛЬНА ПРОСТАТЕКТОМІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ КЛІНІКИ МОНСУРІ» З ОЛЕКСАНДРОМ СТАХОВСЬКИМ (РІВЕНЬ ЕКСПЕРТ)

1 по 3 березня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся Семінар-практикум «Лапароскопічна радикальна простатектомія за методикою французької клініки Монсурі з Олександром Стаховським» (рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Детальніше...

СЕМІНАР- ПРАКТИКУМ «ХІРУРГІЧНА РЕЗЕКЦІЯ ПЕЧІНКИ» (ЕКСПЕРТ О.Г. КОТЕНКО)

21 лютого по 23 лютого 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив триденний семінар-практикум «Хірургічна резекція печінки» (експерт О.Г. Котенко)

Куратор курсу - Федоров Денис Олександрович, к.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Експерт курсу - Котенко Олег Геннадійович, д.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ КУРС "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ"

14 по 16 лютого 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс, який вже є популярним  з лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України.

Передовим досвідом ділилися провідні фахівці НІХТ О.О. Шалімова: Литвиненко А.М.- доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТAPP і ТЕР методиками, лапароскопічну герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота.

Детальніше...

П'ятиденний курс ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ лапароскопічної хірургії МАЛОГО ТАЗА гінекологія»

З 5 по 9 лютого 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жіхарскій Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України.

Детальніше...

Семінар-практикум «Виконання операцій на підшлунковій залозі»

1-2 лютого 2018 у Національному Інституті раку м.Києва під керівництвом д.м.н. Костянтина Володимировича Копчака відбувся Семінар-практикум «Виконання операцій на підшлунковій залозі», під час якого лікарі-хірурги з різних регіонів України взяли участь в консиліумі з приводу оперативного лікування декількох пацієнтів

Детальніше...

ТРИДЕННИЙ МАЙСТЕР КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

24-26 січня 2018 р. в Університетській лікарні № 1 м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

МАЙСТЕР-КЛАС "ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЛІКУВАННІ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ"

13-15 грудня 2017 р. в Університетській клініці № 1 в м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Інноваційні підходи в лікуванні геніального пролапсу», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ КУРС "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ"

6 грудня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс, який вже є популярним  з лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України та Росії.

Передовим досвідом ділилися провідні фахівці НІХТ А.А. Шалімова: Литвиненко А.М.- доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ «ОСНОВИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ»

З 22 по 24 листопада 2017 р. у міжкафедральному практично-симуляційному навчальному центрі Одеського національного медичного університету пройшов перший інтенсивний курс тематичного удосконалення для лікарів «Основи лапароскопічної хірургії».

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС «СТАНДАРТИЗОВАНА ЛІМФОДИССЕКЦІЯ ПРИ КОЛОРЕКТАЛЬНОМУ РАКУ»

1-4 листопада 2017 р. в Обласному центрі онкології м. Харкова під керівництвом кращих спеціалістів: генерального директора Скорого Дениса Ігоровича та хірурга-онколога Зелінського Артема Ігоровича пройшов  інтенсивний курс «Стандартизована лімфодиссекція при колоректальному раку», під час якого лікарі з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ"

З 7 по 11 листопада 2017 року  в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов останній в цьому році тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології». Куратор курсу – к.м.н. Стаховський О.Е., відділення пластичної і реконструктивної онкоурології Національного інститута раку.

На курсі були присутні хірурги-урологи з різних регіонів України, Білорусії та Азербайжану.

 Курсантам була представлена велика теоретична програма, яка включала  лекції з основ лапароскопічної техніки, видів хірургічних енергій, основ лапароскопії в урології, відео-ресурсів з лапароскопічної урології, ускладнень в лапароскопічній урології.

Детальніше...

МАЙСТЕР КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

25-27 жовтня 2017 р. в Університетській лікарні № 1 м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 9 по 13 жовтня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНІ ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ ПРИ КОЛОРЕКТАЛЬНОМУ РАКУ. СТРАТЕГІЯ І ТАКТИКА»

З 27 по 29 вересня 2017 р Центрі Хірургічних Інновацій відбувся семінар - практикум «Лапароскопічні оперативні втручання при колоректальному раку. Стратегія і тактика».

Куратор курсу: Махмудов Дмитро Ельдароиіч - хірург-онколог, клінічний онколог, співробітник відділення онкоколопроктологіі Національного Інституту раку.

Програма курсу була надзвичайно насиченою. Фахівці з різних регіонів України зібралися, щоб розглянути найбільш важливі питання лапароскопічної колоректальной хірургії з лідерами напряму в Україні.

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

З 18 по 22 вересня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу доктор медичних наук, науковий співробітник відділу лапароскопічної хірургії та холелітіазу Національного Iнституту Хірургіі   та Трансплантології ім. О.О. Шалімова - Шкарбан В.П.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНА РАДИКАЛЬНА ПРОСТАТЕКТОМІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ КЛІНІКИ МОНСУРІ» З ОЛЕКСАНДРОМ СТАХОВСЬКИМ (РІВЕНЬ ЕКСПЕРТ)

З 14 по 16 вересня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся Семінар-практикум «Лапароскопічна радикальна простатектомія за методикою французької клініки Монсурі з Олександром Стаховським» (рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Детальніше...

ПРАКТИЧНИЙ КУРС "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ"

6 вересня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс, який вже є популярним  з лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України ..

Програма курсу на цей раз була ще більш насиченою. Передовим досвідом ділилися провідні фахівці к.мед.н. Косюхно С.В., лікар - хірург вищої категорії Плегуца А.І. і Потапов А.А. - співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Детальніше...

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНА ЛАПАРОСКОПІЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ»

11.11.2016 р. в Чернівцях була проведена науково-практична конференція «Інноваційна лапароскопічна гінекологія», організаторами якої були Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», Центр хірургічних інновацій , Колективний заклад охорони здоров’я «Медичний центр лікування безпліддя».

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНІ ВТРУЧАННЯ ПРИ ПУХЛИНАХ НИРОК. ОСОБЛИВОСТІ, ТОНКОЩІ ТА ХИТРОЩІ» (РІВЕНЬ: ЭКСПЕРТ)

З 27 по 29 липня 2017 року в Центрі  Хірургічних Інновацій пройшов Семінар-практикум «Лапароскопічні втручання при пухлинах нирок. Особливості. Тонкощі   та хитрощі »(рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Детальніше...

СЕМІНАР- ПРАКТИКУМ «ХІРУРГІЧНА РЕЗЕКЦІЯ ПЕЧІНКИ» (ЕКСПЕРТ О.Г. КОТЕНКО)

З 19 липня по 21 липня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив триденний семінар-практикум «Хірургічна резекція печінки» (експерт О.Г. Котенко)

Куратор курсу - Федоров Денис Олександрович, к.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Експерт курсу - Котенко Олег Геннадійович, д.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Детальніше...

МАЙСТЕР КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

21-23 червня 2017 р. в Університетській лікарні № 1 м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів з діагнозами: Гіперпластичний процес ендометрія. Кіста LAVH., Кіста правого яєчника., Міома матки., Аденоміоз., Вузлова міома матки., Гіперплазія ендометрію., Перекрут кісти правого яєчника., Генітальний пролапс., AMK поліп ендометрія.

Детальніше...

ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ: ТРЕНАЖЕРИ ПЛЮС ВЕТ ЛАБ»

12-13.06.2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов дводенний тренінг «Практичні навички лапароскопічної хірургії: тренажери плюс вет-лаб.

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ» (39 ГОДИН)

З 6 по 10 червня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу».

Куратор курсу – професор Ігор Зіновійович Гладчук, Національний медичний університет, кафедра акушерства та гінекології.

Детальніше...

ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ: ТРЕНАЖЕРИ ПЛЮС ВЕТ ЛАБ»

1-2.06.2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов дводенний тренінг «Практичні навички лапароскопічної хірургії: тренажери плюс вет-лаб.

Група практикуючих лікарів з різних регіонів України практикувала навички лапароскопії під керівництвом досвідченого фахівця Центру Хірургічних Інновацій  Потапова Олексія Андрійовича, співробітника кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 24 по 28 квітня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕНДОМЕТРІОЗИ І РЕПРОДУКЦІЯ: ЛІКУВАЛЬНІ ПІДХОДИ»

21-22 квітня 2017р. в Одесі, в готелі «Гранд Марин», відбулась щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендометріози і репродукція: лікувальні підходи».

Ведучі спеціалісти в області гінекології, репродуктології, хірургії, урології та колопроктології зібрались з усіх куточків України в Одесі, обговорити найважливіші аспекти сучасних методів дослідження і хірургічного лікування цього складного захворювання.

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ"

З 4 по 8 квітня 2017 року  в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології». Куратор курсу – к.м.н. Стаховський О.Е., відділення пластичної і реконструктивної онкоурології Національного інститута раку.

На курсі були присутні хірурги-урологи з різних регіонів України.

 Курсантам була представлена велика теоретична програма, яка включала  лекції з основ лапароскопічної техніки, видів хірургічних енергій, основ лапароскопії в урології, відео-ресурсів з лапароскопічної урології, ускладнень в лапароскопічній урології.

Детальніше...

СЕМІНАР- ПРАКТИКУМ «ХІРУРГІЧНА РЕЗЕКЦІЯ ПЕЧІНКИ» (ЕКСПЕРТ О.Г. КОТЕНКО)

З 29 березня по 31 березня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив триденний семінар-практикум «Хірургічна резекція печінки» (експерт О.Г. Котенко)

Куратор курсу - Федоров Денис Олександрович, к.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Експерт курсу - Котенко Олег Геннадійович, д.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог. 

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

З 20 по 24 березня  2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу - к.мед.н. Калашников О.О.

На заняттях були присутні лікарі з різних регіонів України.

Насичена програма курсу передбачала щоденні заняття на тренажерах, відвідування  операційних НІХТ ім. О.О.Шалімова, великий теоретичний курс і «вет лаб» на лабораторній тварині (свині).

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 13 по 17 березня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Детальніше...

П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

З 13 по 17 лютого 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу к.м.н. Калашников О.О.

На заняттях були присутні хірурги з різних регіонів України та Узбекистану.

Детальніше...

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТУ "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ" (24 ЧАСА)

З 1 по 3 лютого 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов інтенсивний курс ТУ «Лапароскопічна герніологія», на якому були присутні хірурги з різних регіонів України та Узбекистану.

Програма курсу була ще більш інтенсивна та насичена. Передовим досвідом ділилися провідні співробітники відділення хірургії та  шлунково-кишкового тракту НІХТ ім. О.О. Шалімова к.мед.н. Косюхно С.В., к.мед.н. Калашников О.О., к.мед.н. Перехрестенко О.В.

Детальніше...

П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ» (39 ГОДИН)

З 23 по 27 січня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу».

Куратор курсу - доцент НМАПО Вітюк Алла Дмитрівна.

Потапов Олексій Андрійович, співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика провів ряд лекцій для учасників курсу.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «БАЗОВІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ» ДЛЯ ІНТЕРНІВ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

З 11 по 13 січня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив триденний семінар-практикум для інтернів і студентів старших курсів медичних вузів «Базові навички лапароскопічної хірургії».

Куратор курсу - Потапов Олексій Андрійович, співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Детальніше...

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!