+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Науково-практичний семінар «Практичні аспекти інфекційного контролю та забезпечення належної роботи стерилізаційних відділень»

28 листопада 2014 року за ініціативи Всеукраїнської Асоціації Стерилізації та Дезінфекції, а також Всесвітньої Асоціації Стерилізації та Дезінфекції, при спонсорській підтримці компаній Soring, 3M, Ренессанс Медикал, Shulke, Калина, Симеста-Ваал, А-Профи, Ansel, BMT і MIELE  Центр Хірургічних Інновацій (CSI), як технічний організатор, зібрав у Національному Інституті Хірургії та Трансплантології ім. О.О.Шалімова (м. Київ) близько 200 учасників науково-практичного семінару «Практичні аспекти інфекційного контролю  та забезпечення належної роботи стерилізаційних відділень». Тлумачення та обговорення  нових державних санітарних норм і правил, затверджених Наказом МОЗ №552 від 11.08.2014 р. «Дезінфекція, передстерилізаційне очищення й стерилізація медичних виробів в закладах охорони здоров’я». 

Нагальність тематики була підтверджена великою кількістю учасників з різних регіонів України, в тому числі з Києва та області, Закарпаття, Львова, Херсона, Чернігова, Одеси, Миколаєва, Хмельницького, Рівного, Житомира, Дніпропетровська, Запоріжжя. Учасниками семінару стали лікарі-епідеміологи, завідуючі ЦСВ, лікарі-інфекціоністи, головні  й операційні медичні сестри. З доповідями на семінарі виступили фахівці з України, Великобританії, Німеччини, Фінляндії та Литви. Впродовж дня учасники семінару мали змогу прослухати й прийняти участь в обговоренні тематичних повідомлень, отримати інформацію щодо виробів та ознайомитися з рекламною продукцією провідних виробників стерилізаційного обладнання та дезінфікуючих засобів, а також відвідати ЦСО Інституту ім. О.О.Шалімова.

На семінарі були представлені наступні доповіді:

1.    «Профілактика  нозкомінальних інфекцій у лікарняних закладах» - Кожан Н.Є., (Україна)

2.    «Сучасний стан нормативної документації МОЗ України для хірургічних стаціонарів» - Івашко Г.М. (Україна)

3.     «Вимоги щодо наявності системи управління якістю ДСТУ ISO 9001 у ЛПЗ вищого ступеню акредитації» - Рамазанова О.А. (Україна)

4.    «Автоматичне передстерилізаційне очищення виробів медичного призначення в ЛПУ. Сучасний досвід» - Лабезнік Г.В. (Німеччина)

5.    «Англійський досвід: централізація обробки ВМП та гнучких ендоскопів. Відповідність стандартам, впровадження системи якості» - Olga Sleigh (Великобританія)

6.    «Стерилізація виробів медичного призначення багаторазового використання в ЛПУ. Класифікація виробів, вибір методу та режиму. Аналіз приказу МОЗ України № 552 від 11.08.2014 р.» - Сергєєв Г.В. (Україна)

7.    «Сучасні пакувальні матеріали та пакування медичних виробів перед стерилізацією» -  Juri Makinen (Фінляндія), Antanas Chikkauskas (Литва)

8.    «Вибір миючих та дезінфікуючих засобів для автоматичного та ручного  миття, в тому числі – гнучких ендоскопів» - Dr. Weigert (Німеччина), Прус С.Г. (Україна)

9.    «Параметри контролю процесу стерилізації та якості передстерилізаційного чищення виробів медичного призначення» - Гареєв О.Л. (Україна)

10.  «Лікарня майбутнього: концепція лікарні, що підлягає тотальній дезінфекції» - Білько Д.І. (Україна)

Учасники семінару визначили нові санітарні норми і правила МОЗ як актуальний та важливий документ для забезпечення сучасного рівня інфекційної безпеки пацієнта.

У 2015 році планується проведення аналогічного заходу у Львові.

Дата проведення наразі узгоджується.

Слідкуйте за новинами.

 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!