Корисні штучки Хірургія без ножа
+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99
info@isurgery.com.ua
ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗАСТОСУВАННЯ МІНІІНВАЗИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АБДОМІНАЛЬНІЙ ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ»

На сьогоднішній день мініінвазивні технології в дитячій хірургії займають провідне місце у більшості світових медичних центрів. У загальній хірургії лапароскопічні оперативні втручання стали золотим стандартом у лікуванні багатьох патологій, і, в першу чергу, це пов’язано із створенням сучасних програм навчання для молодих фахівців.

Однією з головних проблем реалізації подібних програм є труднощі створення анатомічної моделі, що буде відповідати головним вимогам дитячих хірургів.

Під час практичного семінару у Центрі Хірургічних Інновацій лікарям вперше буде надана унікальна можливість відпрацювання етапів оперативних втручань на максимально наближеній до реальних умов анатомічній моделі, а саме – кролях лінії шиншила. Інструменти для відпрацювання практичних навичок відповідають вимогам провідних відділень дитячої хірургії, тобто не є адаптованими стандартними лапароскопічними інструментами.

Аспекти мініінвазивної хірургії, що будуть розглянуті під час курсу – ергономіка та створення робочого місця, створення робочого простору, диссекція тканин, формування інтракорпоральних швів та вузлів, лапароскопічна герніорафія, аспекти вроджених діафрагмальних гриж, антирефлюксна хірургія та інші гастроінтестінальні процедури.

Невід’ємною складовою курсу є відео та дискусійні сесії, тематичні лекції, відпрацювання техніки виконання головних етапів лапароскопічних операцій на органах черевної порожнини з використанням тренінг-боксів і симуляторів.

Курс розрахований на активних дитячих хірургів  та є важливою сходинкою щодо впровадження мініінвазивної хірургії до їх повсякденної практики.

При наявності вільних місць до курсу можуть бути залучені лікарі інтерни, які проходять навчання за спеціалізацією «дитяча хірургія».

Цілі курсу:

Освоїти основні принципи лапароскопії, відпрацювати базові навички часто застосовуваних методик виконання малоінвазивних хірургічних втручань з використанням усіх сучасних хірургічних енергій

Програма:

Теоретичний курс (7 годин)

Відпрацювання практичних навичок на тренажерах і органокомплексах (8 годин)

Виконання певного плану операцій на лабораторних свинях (8 годин)

Асистування провідним фахівцям України в галузі дитячої хірургії в клінічних операційних НДСЛ "ОХМАТДИТ" (8 годин)

Викладачі: провідні фахівці кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця і Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".

Методика: модульні стандарти навчання згідно з рекомендаціями Американської і Європейської асоціацій хірургів.

Після закінчення курсу видається Сертифікат Центру Хіругіческіх Інновацій та навчальні матеріали.

 

Реєстрація на сайті:

http://www.isurgery.com.ua/registration

Реєстрація на подію
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!