+38 (044) 339-90-90
ЦЕНТР ХИРУРГИЧЕСКИХ ИННОВАЦИЙ
Выберите курс для Вас

Запорукою успішної кар’єри лікаря є, у першу чергу, покликання. Як правило, професію лікаря обирають цілеспрямовані, дисципліновані та відповідальні люди, які мотивовані бажанням допомагати іншим. Один з найбільш складних напрямків у медицині – хірургія. Окрім дуже якісної освіти, потрібне постійне удосконалення знань та самоосвіта.

Зрозуміло, що різні тематичні конференції допомагають спеціалістам дізнатися більше про нові продукті, технології та методики у хірургії. Ще більш корисними будуть курси, що регулярно проводяться «Центром хірургічних інновацій»  ("Center of Surgical Innovation"). Центр отримав визнання як серед досвідчених хірургів, що бажають підвищити власний рівень кваліфікації у відповідному напрямку, так й серед інтернів й студентів останніх років навчання ВУЗів.

Це є міждисциплінарний навчальний проект, що розташований на базі Національного Інституту Хірургії та Трансплантології імені О.О. Шалімова, а також на базі Одеського національного медичного університету, Харківського обласного центру онкології при підтримці Асоціації хірургів України.

Центр активно взаємодіє з провідними світовими виробниками медичного обладнання й фармацевтичних препаратів, кращими клініками та університетами України та інших країн світу. Це – унікальна можливість отримати досвід за допомогою лапароскопічних симуляторів, під керівництвом найкращих хірургів нашої країни та усього світу.

У розпорядженні Центру є найсучасніші, високотехнологічні операційні кімнати. За допомогою спеціального обладнання забезпечується конференц-зв’язок та онлайн-трансляції. Протягом операційних втручань, можна дискутувати з хірургами, що оперують, ставити їм питання про техніку хірургічного втручання, та щодо профілактики ускладнень. Можливості теле-медицини забезпечують підключення клінік та освітніх центрів по усьому світові.

На офіційному сайті Центру міститься актуальна інформація щодо запланованих тематичних курсів, та зібрано архів вже завершених. Використовуючи календар, ви легко знайдете потрібний вам курс, що буде відбуватися у зручний для вас час. Також ви зможете поспілкуватися з експертами, поставити їм власні питання за допомогою зручної та простої форми зворотного зв’язку.

Немає ніяких сумнівів щодо того, що підготовка молодих спеціалістів, обмін найсучаснішим досвідом, запровадження інновацій та повноцінне використання можливостей Центру допомагає підняти рівень знань лікарів та хірургії в Україні в цілому на якісно новий рівень.