+38 (044) 339-90-90
ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

9-12 квітня пройшов Інтенсивний курс тематичного удосконалення "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. Шалімова НАМН України спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.

 

Насичена програма курсу включала лекції, щоденні заняття на тренажерах за спеціальною методикою, тематичні лекції, обговорення кейсів пацієнтів, відвідування операційних Інституту, самостійне виконання оперативних втручань на лабораторної свині в ході «Vet-Lab».

 

На лапароскопічних тренажерах курсанти вдосконалювали свою професійну майстерність, відпрацьовуючи навички диссекции, лігування, шиття та формування вузлів.

 

Під час «Vet-Lab» курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання.

 

По закінченню курсу учасники отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних інновацій висловлює велику подяку адміністрації Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. Шалімова НАМН України, куратору курсу Литвину О.І., лекторам Федорову Д.А. і Михальчевський В.П., а також партнерам BOWA, за допомогу в організації та проведенні курсу!

 

Також велика подяка курсантам за участь, бажаємо всім успіхів у подальшій роботі!