+38 (044) 339-90-90
«СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ТИРЕОЇДНОЇ ПАТОЛОГІЇ»

 З 29 по 30 жовтня 2020 року в клініці VERUM expert clinic та за підтримки Тренінг- центру Center of Surgical Innovation ®"  відбувся  майстер клас «Сучасні підходи до хірургічного лікування тиреоїдної патології»

Експерт курсу: Горобейко Максим Борисович.

 

Програма майстер-класу спрямована на обмін досвідом використання сучасних технологій у тиреоїдній хірургіЇ.

 

Тотальна екстрафасціальна тиреоїдектомія, у 20-30% супроводжується транзиторною гіпокальціємією[1,2], яка залишається персистуючою у 1-4% пацієнтів[1]. Ускладнення є наслідками пошкодження прищитоподібних залоз (ПЩЗ), порушенням їх кровопостачання під час виділення, випадковим видаленням 3-4 ПЩЗ, з, або без подальшої аутотрансплантації останніх.

Ушкодження прищитоподібної залози, або ненавмисне її видалення можна уникнути, поліпшивши інтраопераційні методи ідентифікації останніх. На даний час, в більшості випадків оперуючий хірург покладається виключно на власний досвід, оцінюючи колір, консистенцію, локалізацію ПЩЗ.

Новітній метод з використанням системи флюоресценції Fluobeam LX www.fluoptics.com.ua інтрапераційної візуалізації незмінених та аденоматозно змінених прищитоподібних залоз може використовуватися у двох режимах: 

1) візуалізація автофлюорисценції прищитоподібних залоз; 

2) візуалізація із введенням розчину індоціанінового зеленого (Іndocyanine green (ICG)).

Ідентифікація зворотньо гортаного нерву за допомогою Inomed C2 Monitor , що є світовим стандартом під час тиреоїдної хірургії.

Застосування режимів Thorax у коагуляторі Bowa ARC 400 BOWA-medical для зниження крововтрати та впевненої роботи хірурга.

Після закінчення курсу учасники отримали Сертифікат CSI, який включає бали, згідно наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

CSI висловлює велику подяку куратору курсу та всім його учасникам, успіхів у роботі.

 До нових зустрічей!