+38 (044) 339-90-90
МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНАЯ ХІРУРГІЯ

З 28 по 30 березня 2019 року в центі Хірургічних Інновацій відбувся курс «Малоінвазивна аноректальна хірургія» на базі Клініки "Оберіг" та Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. Шалімова НАМН України. Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург –Григор’ян Артем Іванович.На курс зібралися лікарі-проктологи з різних регіонів України.

Програма курсу була надзвичайно насиченою, включала живу хірургію, кейси пацієнтів сучасні методи оперативного втручання, помилки в діагностиці, ускладнення в хірургічній практиці, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, заняття на органокомлексах.

Під час практичних занять курсанти відпрацьовували практичні навички на біологічних моделях (тренажери типу Isbert з аноректум теляти) - гемороїдектомія з використанням різних енергій, операція Габріеля, латексне лігування і фотокоагуляція на біологічних моделях, степлерних геморроідопексія по Лонго.По закінченню курсу учасники отримали сертифікати CSI.Центр Хірургічних інновацій дякує А.І. Григорян за проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!