+38 (044) 339-90-90
VI НАУКОВО-ПРАКТИЧНА БАРІАТРИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "НОВІ ТРЕНДИ В ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННІ ОЖИРІННЯ І СУПУТНІХ МЕТАБОЛІЧНІХ РОЗЛАДІВ"

 24-25  жовтня 2019р. відбулась вперше в Запоріжжі VI науково-практична баріатрична конференція на тему: ⠀"Нові тренди в хірургічному лікуванні ожиріння і супутніх метаболічніх розладів". Головним організатором якої виступив НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ім.О.О.ШАЛІМОВА  спільно з НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ, ДЗ “ЗАПОРІЗЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ МОЗ УКРАЇНИ”, АСОЦІАЦІЯ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ, АСОЦІАЦІЯ БАРІАТРИЧНЧХ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ та Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®».

На протязі 2-х  днів конференції були заслухані доповіді найкращих фахівців та експертів, також  в ході конференції була «жива хірургія» трансляція з операційної, де учасники змогли побачити наживо майстерність спеціалістів, якою вони ділились з учасниками конференції. 

Під час конференції виступив головний баріатрічний хірург Казахстану проф. Орал Оспанов та 15 відчизняних спікерів.

 Конференцію відвідали 130 хірургів з усієї України.

Це велика медична подія для хірургів, і ми дуже пишаємось тим, що влаштовуємо заходи такого рівня.

Ми впевнені, що конференції такого масштабу - це новий етап розвитку баріатричної хірургії як в Запоріжжі, так і в цілому регіоні!

Дякуємо всім учасникам та спонсорам конференції!

До нових зустрічей!