+38 (044) 339-90-90
ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ В ЛІКУВАННІ ПУХЛИН ПРЯМИЙ І ОБОДОВОЇ КИШКИ

21-22.11.2019 на базі Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®», під керівництвом куратора курсу: Дмитра Савенкова пройшов курс «лапароскопічнї ТЕХНОЛОГІЇ В ЛІКУВАННІ ПУХЛИН ПРЯМої та ободової кишки»

Участь взяли 10 курсантів із Харкова, Вінниці, Житомира та Луганській області.

В лекційній частині програми курсу висвітлювалися принципи лікування хворих з онкологічними захворюваннями, актуальність мультидисциплінарного підходу в онкології:

 

Олександр Петриченко - завідувач рентген. відділенням і блоком комп'ютерної томографії, обласний фахівець з рентгенології, лікар-рентгенолог вищої категорії, член Української та Європейської асоціації радіологів виступив з доповіддю про роль КТ і МРТ дослідження в стадіюванні і плануванні хірургічного лікування.

Марина Фрейгофер - лікар-анестезіолог, відділення інтенсивної терапії №2, представила доповідь про застосування протоколів ERAS в хірургії прямої та ободової кишки. Інформація розглядалася в контексті рішень для швидкого і безболісного відновлення після операції.

Безумовно, основа захода – «жива хірургія».

За програмою курсу було виконано 3 операції:

  1. Лапароскопічна правобічна геміколектомія з холецістектоміей.
  2. Лапароскопічна обструктивна передня резекція прямої кишки, латеральна тазова лімфоаденектомія зліва з резекцією лівого сечоводу і уретороцістонеостоміей.

 

Після закінчення курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних інновацій дякує куратора курсу і всім, хто примав участь, за проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім успіхів у подальшій роботі!

До нович зустрічей!