+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ЛАПАРОСКОПІЧНІ ВТРУЧАНЯ ПРИ ПУХЛИНАХ НИРОК.

З 19 по 21 грудня 2019 року в тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®» пройшов курс «Лапароскопічні втручання при пухлинах нирок. Особливості. Тонкощі і хитрості» (рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Курс відвідали хірурги-урологи з різних регіонів України. Курсантам була представлена велика теоретична програма, що включає лекції з основ лапароскопічної техніки, аналіз етапів виконання і критичних моментів в процесі малоінвазивного екстраперітонеального видалення передміхурової залози.

 Учасники курсу прослухали ряд лекцій: «Радикальна нефректомія нирки, як основні оперативні втручання при онкологічних захворювань, нирок», «Ішемія нирки – фактор, який впливає на функціональні результати».

Заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою, курсанти відпрацьовували основні етапи шиття.

Один із днів програми курсу було відведено на відвідування лікарями Національного інституту раку, де курсанти наживо змогли побачити виконання оперативного вручання під керівництвом Стаховського А.Е. резекцію нирки.

Під час «вет лаб» практики курсанти мали можливість застосувати отримані лапароскопічні навички в умовах роботи на лабораторних свинях, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора хірурги успішно відпрацювали резекцію нирки.

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Команда CSI висловлює велику подяку куратору курсу і всім  учасникам з успішним закінченням курсу і бажає всім удачі!