+38 (044) 339-90-90
«МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНА ХІРУРГІЯ»

З 19 по 21 листопада 2020 у Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®» відбувся курс «Малоінвазивна аноректальна хірургія».

Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург –Грігор’ян Артем Іванович.

Програма курсу була насиченою, лекційна частина, кейси пацієнтів і сучасні методи оперативного втручання, помилок в діагностиці, ускладнень в хірургічній практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування та заняття на органокомлексах.

Теоретичну частину курсу представив лікар-хірург, проктолог, онкохірург –Грігор'ян Артем Іванович, яка складалася з таких тем: Анатомія прямої кишки і анального каналу. Фіброзні опорні структури аноректум. Анатомічні «ключі». МР-анатомія парапроктита і свищів. Патофізіологія геморою. Огляд сучасних методів лікування. Вибір тактики лікування. Амбулаторні втручання при геморої - латексне лігування, фотокоагуляція. Основи класичної геморроідектоміі. Анатомія геморроідектоміі. Відкрита або закрита? Вибір енергій - монополяр? термолігірованіе? ультразвук? Секретні прийоми. Як лікувати пацієнта після геморроідектоміі. Трансанальна деартеріалізація. Степлерних геморроідопексія по Лонго. Лазерна геморроідопластіка. Показання. Техніка. Оцінки.

Під час HANDS ON ТРЕНІНГ курсанти відпрацьовували практичні навички на біологічних моделях (тренажери типу Isbert з аноректум телята) - гемороїдектомія з використанням різних енергій, операція Габріеля, латексне лігування і фотокоагуляція на біологічних моделях, степлерних геморроідопексія по Лонго.

Центр Хірургічних інновацій щиро дякує куратору курсу  А.І. Григор’яну за проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!