+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (095) 590 98 99
ЛІМФОДИССЕКЦІЯ В ОНКОЛОГІЇ: РАК ШЛУНКА І КОЛОРЕКТАЛЬНИЙ РАК

17-19 липня  пройшов курс "Лімфодіссекція в онкології: рак шлунка і колоректальний рак" на базі Харківського онкологічного центру спільно з Центром Хірургічних Інновацій. На курс зібралися як досвідчені, так і початківці лікарі-хірурги з різних регіонів України.


У програмі курсу було прослухано пізнавальні лекції, а також розглянуті на паціентах такі операції: «Правостороння гемигепатектомія з нефрадреналектомією н.полої вени або нефрадреналнктомія зправа», «Видалення рецидива з оптичною резекцією Sg4, встановлення неприривності», «Розширення ПГКЕ СМЕ/СVL», «Циторедукція», «Дистальна Гастректомія D2», «ПАЛД А2 з лімфодисекцією D2 (шлунка), реконструкція езофагоеюноанастамоза», «Супралеваторна екзентерація тазу, ТЛД реконструкція по Штудеру з дивертивною транверзостомією», «Резекція Sg 6,7 печінки з резекцією правої печінкової вени з атипічної резекції Sg 4b печінки. Резекція Sg 8 лівої легені».

По закінченню курсу учасники отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних інновацій висловлює велику подяку адміністрації Харківського онкологічного центру, кураторам курсу Зелінському А.І. і Швидкому Д.І. а також партнерам BOWA, за допомогу в організації та проведенні курсу!

 

Велика подяка хлопцям курсантам за участь, бажаємо всім успіхів у подальшій роботі, чекаємо вас на нові курси!