+38 (044) 339-90-90
СУЧАСНІ АСПЕКТИ ОФІСНОЇ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ

15 листопада 2019 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок), спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®», під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирила Володимировича та Жихарскького Романа Володимировича  відбувся курс «Сучасні аспекти офісної гістерорезектоскопії», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування пацієнтів.

Програма інтенсивного курсу містила насичену програму :  проводились цікаві лекції та доповіді, лектором  яких виступив Жихарський Р.В.  дослідження вагінальної та лапароскопічної гістректомії, помилок в діагностиці, хірургічної практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, можливостей використання зшиваючих апаратів, займались на тренажерах, та біоматеріалі, відвідували операційну у форматі «живої хірургії», де розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного об’єму хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували професору Чайці К.В  і виконали ряд операцій: 11 гістерорезектоскопічних операцій та одна лапароскопія.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку проф. Чайці Кирилу Володимировичу та Жихарському Роману Володимировичу за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!