+38 (044) 339-90-90
Майстер- клас «Хірургічні аспекти офісної гістерорезектоскопії»

14 черня  2019 р. Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, (4-й пологовий будинок) під керівництвом   найкращих фахівців таких як: лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор мед. наук, професор кафедри акушерства - Чайка Кирилло Володимирович та  лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії - Жихарський Роман Володимирович відбувся  майстер- клас «Хірургічні аспекти офісної гістерорезектоскопії», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів. Програма майстер-класу містила насичену програму, «живу хірургію», а також  доповід та заняття на спеціальних тренажерах.

Протягом дня у форматі «живої хірургії» учасники розглянули оперативні втручання з офісної гістерорезектоскопіїї, також мали можливість попрацювати на лапароскопічних тренажерах, та родзинкою мастер-класу були 2 тренажери для гістерорезектоскопіїї, на якому курсанти випробували  власноруч інструменти для офісної гістерорезектоскопії. 

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Центр Хірургічних інновацій висловлює велику подяку проф. Чайці К.В. Жихарському Р.В. за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!