+38 (044) 339-90-90
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 13 по 17 березня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: «Базові принципи лапароскопії», «Лейоміома матки. Тактика лікування. Види лапароскопічних операцій при лейоміомі»,«Безпечна лапароскопія»,«Пухлинні процеси малого тазу»,«Види і методи лікування генітального ендометріозу»,«Гострий живіт в гінекології»,«Роль ендоскопії в діагностиці та лікуванні безпліддя». Окрема лекція була присвячена видам хірургічних енергій, їх впливу на біологічні тканини, проблеми гемостазу в лапароскопічної хірургії, також учасникам курсу було представлено багато відеоматеріалів, обговорювалися тактика і методи лікування захворювань.

Учасники центру мали можливість асистувати д. мед. н. професору Чайці Кирилу Володимировичу в операційній Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини.

Велику увагу було приділено практичним заняттям на тренажерах-симуляторах, де курсанти займалися за спеціальною методикою і відпрацьовували навички диссекции, лігування судин, накладання лапароскопічних швів.

На заняттях розбиралися цікаві клінічні випадки, обговорювалися тактика і методи хірургічного лікування різних гінекологічних захворювань.

Під час VET LAB практики учасники курсу відпрацьовували навички накладення пневмоперитонеума, розстановки троакарів, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, вивчили правила використання різних енергій на живих тканинах, накладення інтра- і екстракорпоральних швів.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує проф. Чайку К. В. та куратору курсу Жихарському Р. В. за проведення цікавого і плідного циклу занять і бажає всім успіхів у подальшій роботі! курса получили сертификаты CSI.

 

Команда Центра Хирургических Инноваций благодарит проф. Чайку К. В. и куратора курса Жихарского Р. В. за проведение интересного и плодотворного цикла занятий и желает всем успехов в дальнейшей  работе!