+38 (044) 339-90-90
БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

10-13 вересня пройшов  курс "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України спільно з Центром Хірургічних Інновацій.

 Насичена програма курсу включала лекції, щоденні заняття на тренажерах за спеціальною методикою, тематичні лекції, обговорення кейсів пацієнтів, відвідування операційних Інституту, самостійне виконання оперативних втручань на лабораторної свині в ході «Vet-Lab».

 На лапароскопічних тренажерах курсанти вдосконалювали свою професійну майстерність, відпрацьовуючи навички диссекции, лігування, шиття та формування вузлів.

 Під час «Vet-Lab» курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання.

 По закінченню курсу учасники отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних інновацій висловлює велику подяку адміністрації Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України, куратору курсу Литвину О.І., лекторам Федорову Д.А. і Михальчевському В.П., а також партнерам BOWA, за допомогу в організації та проведенні курсу!

 Також велика подяка курсантам за участь, бажаємо всім успіхів у подальшій роботі!