+38 (044) 339-90-90
ЛАПАРОСКОПІЯ ВІД КОНСЕРВАТИВНОЇ ДО РАДИКАЛЬНОЇ

10 по 11 грудня 2019 р. у м. Івано-Франківську в ДЗ «Прикарпатському центрі репродукції людини» за підтримкм тренінг центру, "Center of Surgical Innovation ®» під керівництвом проф. Чайки Кирилла Володимировича та Жихарскького Романа Володимировича  відбувся майстер-клас «Лапароскопія від консервативної до радикальної», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь.

Програма майстер-класу містила насичену програму та лекціїї від провідних спеціалістів:  перший та другий день майстер класу відбувся у форматі «живої хірургії» гінекологи розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного об’єму хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували професору Чайці К.В  і виконали ряд операцій: консервативна міомектомія, гістеректомія, субмукозна міома(гістеро), синдром Ашермана, пролапс.

 

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних Інновацій дякує адміністраціїї «Прикарпатського центру репродукції людини», велика подяка проф. Чайці К.В. та Жихарському Р.В. за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!