+38 (044) 339-90-90
ПРАКТИЧНИЙ КУРС «ЛАПАРОСКОПІЧНА АНАТОМІЧНА РЕЗЕКЦІЯ ПЕЧІНКИ: ПОКАЗИ, ТЕХНІКА, ПОРАДИ ТА ХИТРОЩІ»

9-10 листопада 2020 року в Center of Surgical Innovation на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова провели наш перший дводенний курс з «Лапароскопічна анатомічна резекція печінки: покази, техніка, поради та хитрощі».

Куратор курсу - ФЕДОРОВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ - кандидат медичних наук, хірург-трансплантолог першої категорії, старший науковий співробітник відділу хірургії та трансплантації печінки Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.

Курсанти відвідали спеціалізований цикл лекцій з тактики ведення хворих на хірургічну патологію печінки за сучасними доказовими стандартами підготований співробітниками відділу хірургії та трансплантації печінки.

У лекційній частині курсу були висвітлені головні аспекти виконання мініінвазивних резекцій печінки на основі сучасних світових даних та результатів узагальнення власного досвіду.

Під час практичної частини курсанти отримали ексклюзивну можливість відвідати операційну  Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова та отримати практичні поради.

Сподіваємось що проведене навчання сприятиме впровадженню в нашій країні цієї надсучасної методики, завдяки якій більше пацієнтів отримає безболісне та ефективне лікування.

Бажаємо всім успіхів в подальшій роботі.