+38 (044) 339-90-90
«СУЧАСНІ АСПЕКТИ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ» З ПРОФ. ЧАЙКОЮ К.В. ТА ЖИХАРСЬКИМ Р.В.

4 вересня 2020 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16 (4-й пологовий будинок), спільно з Тренінг - центром "Center of Surgical Innovation®", під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирила Володимировича та куратора курсу Жихарського Романа Володимировича відбувся курс «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії».

Програма інтенсивного курсу виявилася насиченою: відбувалась активна дискусія на хвилюючі запитання учасників, такі як дослідження вагінальної і лапароскопічної гістеректоміі, помилки в діагностиці, хірургічна практика, використання різних видів енергій, різниця в роботі офісного і звичайного резектоскопа.

Учасники курсу асистували доктору Чайці К.В. і куратору курсу Жихарському Р.В., які успішно виконали сім гістерорезектоскопічних операціях.

Після закінчення курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку проф. Чайці Кирилу Володимировичу та Жихарському Роману Володимировичу за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!