+38 (044) 339-90-90
ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

03 по 06 грудня в тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®» пройшов курс "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України. Куратор курсу: Михальчевський Валентин Петрович. Експер курсу: Литвин Олександр Іванович.

Насичена програма курсу включала лекції, щоденні заняття на тренажерах за спеціальною методикою, тематичні лекції, обговорення кейсів пацієнтів, відвідування операційних Інституту, самостійне виконання оперативних втручань на лабораторный свині в ході «Vet-Lab».

 На лапароскопічних тренажерах курсанти відпрацьовували навички диссекции, лігування, шиття та формування вузлів.

 Під час «Vet-Lab» учасники мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання.

 По закінченню курсу учасники отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних інновацій висловлює велику подяку адміністрації Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України, а також партнерам BOWA, за допомогу в організації та проведенні курсу!

Так само велика подяка курсантам за участь, бажаємо всім успіхів і чекаємо на нові курси!