+38 (044) 339-90-90
Webinar "Ключові особливості дисекції при лапароскопічній пластиці гриж стравохідного отвору діафрагми"

Дата: 24.04.2020

Час: 16:00 - 18:00

Модератор: завідувач кафедри роботизованої і ендоскопічної хірургії Одеського національного медичного університету, професор Малиновський Андрій Володимирович

Запрошені експерти: професор Тивончук А.С. (Національний інститут хірургії і трансплантології ім. Акад. О.О. Шалімова), професор Грубник Володимир Володимирович (Одеський національний медичний університет), доцент Сербул Михайло Михайлович (Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини Державного управління справами)

В ході вебінару будуть розібрані відеозаписи різних варіантів операцій з приводу гриж стравохідного отвору діафрагми і ГЕРБ, з акцентом на етапі дисекції. Учасники вебінару дізнаються:

- як ефективно і безпечно виконувати висічення грижового мішка, мобілізація дна шлунка і мобілізація стравоходу в середостінні для ліквідації укорочення стравоходу,

- яке це має значення для результатів операції згідно міжнародних клінічних рекомендацій,

- як уникнути пошкодження стравоходу, плевральних синусів, блукаючих нервів та інших структур,

- якою "енергією" і технікою краще користуватися в ході дисекції,

- інші tips and tricks.

Платформа вебінару: https://www.zoom.us/ (Для перегляду вебінару Вам потрібно бути авторизованим користувачем www.zoom.us Тільки авторизовані користувачі матимуть доступ до перегляду, будь ласка перевірте)

24.04.2020 на вайбер і електронну пошту Вам прийде посилання на трансляцію.

Видача сертифіката не передбачена.

Реєстрація на вебінар - закрита! 

Участь безкоштовна.

До зустрічі!

Реєстрація на подію