+38 (044) 339-90-90
Webinar: «Циторедукція раку яєчника»

Лектори: Іраклій Вахтангович Тодуа, зав. відділенням Хіругіческой гінекології, співзасновник Мед.центру "Иннова"

Карташов Сергій Михайлович, професор, доктор медичних наук, онкогінеколог вищої категорії, завідувач кафедри акушерства, гінекології та онкогінекології ХМАПО медичний директор Medisense

 Дата: 24.06.2020

Час: 16: 30-19: 00

Хірургія є найважливішою складовою в лікуванні раку яічніков.Поетому провідні світові наукові центри приділяють велику увагу виробленню стандартизованих хірургічних підходів і підвищенню їх ефективності. На сегодняяшній день повністю доведено, що правильно спланована і радикально проведена операція кардинально покращує показники виживаності при раку яєчника. Залишаючись великої і складної процедурою, циторедуктивна операція вимагає чималих хіругіческіх навичок, правильного відбору і ведення пацієнтів, наявності сучасної матеріально-технічної бази.

Учасникам даного вебінару пропонується обговорити тонкощі і деталі хірургії при поширеному раку яєчника.

Поширений рак яєчника - вимагає комбінованого лікування. Операція, без сумніву, є найважливішим етапом. Однак роль хіміотерапії велика. Як і раніше залишається актуальним питання з чого починати лікування. Хоча в світі більшість схиляється до операції, як до першого етапу, в нашій країні часто починають з хіміотерапії. Індивідуальний підхід вимагають пацієнтки з спадково обумовленим раком яєчника.

Платформа вебінару: https://www.zoom.us/

(Для перегляду вебінару Вам потрібно бути авторизованим користувачем www.zoom.us Тільки авторизовані користувачі матимуть доступ до перегляду, будь ласка перевірте)

Реєстрація на вебінар: https://www.isurgery.com.ua/registration

Після закінчення вебінару ви отримаєте Сертифікат CSI, який включає 5 балів згідно «Вимог до заходів безперервного професійного розвитку», п.ІІ.

Видача сертифікатів протягом 10 робочих днів!

24 червня на вайбер і електронну адресу Вам надійде посилання на трансляцію.

 До зустрічі!

Реєстрація на подію