+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
МАЛОІНВАЗИВНА ХІРУРГІЯ ТА УРОЛОГІЯ ДИТЯЧОГО ВІКУ

Майстер-клас

 

21 вересня 2019 в рамках VII Науково-практичної конференції з міжнародною участю «МАЛОІНВАЗИВНА ХІРУРГІЯ ТА УРОЛОГІЯ ДИТЯЧОГО ВІКУ 2019»на базі Центру Хірургічних Інновацій буде проведено майстер-клас «Як це роблю Я» за участю наших шановних спікерів – професорів Мануеля Лопеза (Іспанія), Хорхе Годоя Ленца (Чилі), Мунтера Хаддата (Великобританія) та організаторів – Олега Годіка (Україна).

В цей спеціалізований семінар буде включено лекції та опрацювання практичних навичок у двох режимах: із використанням тренінг-боксів та симуляторів, а також виконанням етапів ендоскопічних хірургічних втручань на максимально наближеній до реальних умов анатомічній моделі (кролі).

Окрім можливості засвоїти або поліпшити виконання окремих прийомів (інтракорпоральні шви, зав’язування вузлів) надається можливість виконання окремих етапів втручань (герніорафія, пластика діафрагмальної кили, кишковий анастомоз, холецистектомія, гепатікоєюно- або гепатікодуоденоанастомоз).

Майстер-клас дозволить не тільки суттєво покращати практичні навички але й надасть можливість живого спілкування із справжніми майстрами ендоскопічної хірургії.

Вартість майстер-класу – 5000 грн. (вказано в український гривні).

Кількість місць обмежена до 15 осіб.

Реєстрацію буде заблоковано по досягненню оголошеної кількості учасників.

Слідкуйте за оновленнями на сайті.

Реєстрація на сайті www.surgeryconf.info/workshop

Реєстрація на подію
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!