Корисні штучки Хірургія без ножа
+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99
info@isurgery.com.ua

Сучасні лікувальні підходи у веденні хворих з ендометріозами

Запрошуємо до участі у ювілейній V науково-практичній конференції з міжнародною участю
Найближчі події
Оберіть курс для Вас
Наші переваги
Про центр
Центр хирургических инноваций - междисциплинарный обучающий проект на базе Национального Института Хирургии и Трансплантологии имени А.А. Шалимова при поддержке Ассоциации хирургов Украины.
Цель проекта - предоставление материально-технической базы для повышения профессиональной квалификации специалистов хирургов различной специализации, организационно-методологическая помощь хирургам при ознакомлении с инновационными технологиями, отработка практических навыков хирургических вмешательств с использованием современных технологий и методик, в том числе мини-инвазивных, в операционных института, с участием ведущих специалистов Украины и других стран.
Неоспоримым преимуществом является интеграция проекта в структуру Национального института хирургии и трансплантологии, которая включает в себя клинические и экспериментальные отделы.
Підписка на новини
Якщо ви бажаєте отримувати інформацію про нові курси, мастер-класи та проекти Центру, заповніть форму нижче.

Наші партнери
РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ НАВЧАННЯ
Ми раді повідомити Вам про розширення можливостей навчання лікарів в центрі хірургічних інновацій. У 2017 році нашим офіційним партнером стала університетська хірургічна клініка Schleswig-Holstein кампус Любек, керівник проф. Тобіас Кек. Одним з основних пріоритетів даної клініки є мініінвазивна хірургія. Клініка є сертифікованим центром мініінвазівної хірургії, хірургії підшлункової залози, колопроктології, онкології. Хірургічна клініка Schleswig-Holstein кампус Любек є сертифікованим навчальним центром лапароскопічної хірургії, Німецької асоціації загальної та вісцеральної хірургії (DGAV). У клініці виконується весь спектр лапароскопічних і торакоскопічних оперативних втручань. Ми сподіваємося, що наші спільні навчальні та наукові проекти зможуть принести Вам користь. Слідкуйте за анонсами найближчим часом. Ми зростаємо та розвиваємося разом з Вами і для Вас! Команда CSI.

КУРСИ В КЛІНІКАХ-ПАРТНЕРАХ
Архів подій
Оберіть курс для Вас
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!